Mus rekomenduoja

Valdemaras Anužis

Sporto ir klinikinės medicinos gydytojas, sveikos gyvensenos ir holistinės medicinos ekspertas

SMART treniruočių sistema leidžia objektyviai įvertinti organizmo funkcinius bei fizinius parametrus ir fiksuoti šių parametrų dinamiką treniruočių proceso eigoje. Ši sistema yra saugi, pritaikyta įvairaus amžiaus, lyties žmonėms, nepriklausomai nuo jų fizinės būklės. Galimybė stebėti ir fiksuoti kūne vykstančius  pokyčius labai motyvuoja kiekvieną sportuojantįjį. Aš renkuosi ir rekomenduoju SMART sistemą!

Laura Romeraitė - Kuklierienė

Gydytoja dietologė

Nauja SMART sistema unikali ir mane nepaprastai sužavėjo. Dauguma žmonių dirba sėdimą darbą, vengia sporto klubų dėl paplitusios nuomonės, kad ten sportuoja tik atletai. Šią klaidingą nuostatą derėtų keisti. Aktyviai sportuojantieji neretai daro klaidą – treniruoklių  salėje neatlieka būtinų raumenų tempimo pratimų arba šiuos atlieka per trumpai, netaisyklingai. Dėl to atsiranda įvairaus pobūdžio skausmų, ypač stuburo srityje. SMART sistema užtikrina individualų dėmesį kiekvienam, todėl būsite tikri, jog jūsų sveikata pasirūpins sertifikuoti ir patyrę savo srities specialistai.

Rokas Bagdonas Plačiau

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, sveikatos ir grožio klinikos „Clinicus Klaipėda“ vadovas

Aš, kaip plastikos chirurgas, dažnai susiduriu su skaudžia šių dienų problema – nutukimu. SMART treniruočių sistema yra puiki priemonė norintiesiems efektyviai, o svarbiausia – protingai sumažinti kūno apimtis, subalansuoti mitybą, išsiugdyti sveikos gyvensenos įpročius. Man pačiam buvo atliktas SMART testas. Pasitikiu „Apelsino” sveikatingumo specialistais, nes įsitikinau, kad pagal SMART treniruočių sistemą sportuosiu veiksmingai ir – svarbiausia – saugiai.

Albertas Albertjan Plačiau

Gydytojas anesteziologas-reanimatologas, Dr. A. Albertjan klinika vadovas

SMART treniruočių sistema – puiki naujiena sporto industrijoje. Pastebėjau, kad  šios naujovės dėka dabar „Apelsine” dėmesys kreipiamas ne tik į sportuojančio žmogaus kūno formų dailinimą, bet ir į jo savijautą, fizinės būklės gerinimą bei sveikatingumą. Jeigu visi – tiek sveikatingumo specialistai, tiek sportuojantieji – laikytųsi principo, kad reikia tai daryti protingai ir saugiai, būtų mažiau besikreipiančiųjų į mus, medikus, dėl įvairiausių sveikatos sutrikimų. Visiems rekomenduoju sportuoti veiksmingai ir saugiai sporto klube „Apelsinas” kartu su profesionalia sveikatingumo specialistų komanda.

Indrė Pipirienė

Gydytoja reabitologė

SMART testavimo sistema nėra sudėtinga ir varginanti procedūra, tačiau tiksliai nustato silpnąsias kūno vietas, leidžia iš šalies pažvelgti į savo kūną ir padeda tiksliau nustatyti problemines vietas. Gerai tai, kad ši testavimo sistema apima pakankamai daug dėmenų, iš kurių susideda gera savijauta. Būtų labai sunku pasiekti gerų rezultatų, jeigu tik sportuotume, bet nesilaikytume sveikos mitybos principų, taip pat jeigu nepažindami savo kūno nusistatytume neteisingus tikslus ar turėtume nepagrįstų lūkesčių. Labai džiugu, kad „Apelsino” sporto klubas keičia požiūrį į sportuoti norintį žmogų ir stengiasi sportą pritaikyti individualiai kiekvienam, nes, kaip ir medicinoje, taip ir sporte – idealu, kai procesas yra individualus, bet sykiu ir holistinis, t. y. dėmesys skiriamas visumai. Pati išbandžiau SMART testavimo sistemą ir tikrai rekomenduoju ją atlikti visiems, net ir tiems, kurie jau daug metų sportuoja. Rezultatai jus nustebins!

Dr. Markas Fiodorovas Plačiau

Klaipėdos universitetinės ligoninės Sporto traumų sektoriaus vedėjas

SMART treniruočių sistema mane sužavėjo taikomais moderniais ir profesionalų patikrintais metodais siekiant pagerinti žmogaus fizinę ir sveikatos būklę. Rekomenduoju SMART labiausiai dėl to, kad tai sveiko ir saugaus sportavimo metodika, paremta gydomuoju kineziologijos mokslu ir orientuota į 6 pagrindines sveikatinimo kryptis: svorio korekciją, nugaros skausmo šalinimą, funkcinio pajėgumo didinimą, laikysenos korekciją, fizinių ypatybių lavinimą ir amžiaus korekciją. Prižiūriu Klaipėdos krepšinio komandos „Neptūnas“, sunkiaatlečio Ramūno Vyšniausko ir kitų Lietuvos sportininkų sveikatą. Kasdien savo darbe susiduriu su kelio, peties, čiurnos sąnarių traumomis, kurias sukelia per didelis krūvis, netaisyklingas kūno treniravimas, susidūrimai kontaktinio sporto metu, kritimai ir kitos priežastys, o dažnas šių traumų gydymo metodas – chirurginė operacija, vadinama artoskopija. Sporto traumų prevencija žmogui ypač svarbi, todėl SMART individualus fizinės ir sveikatos būklės įvertinimas leidžia sudaryti tokią treniruočių sistemą, kuri kiekvienam padės saugiai ir efektyviai sportuoti. Pats sportuoju ir renkuosi SMART, kad pasiekčiau užsibrėžtų tikslų ir sumažinčiau nemalonių traumų tikimybę.

Pirmą kartą 20 € vertės konsultacija NEMOKAMAI